Seks me komshiun

Para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te bardhe por faqet rrine gjithmone te kuqe,me nej fjale shume simpatike,shume meshkuj me ndiqnin me sy kudo shkoja por asnje s pranoja s kisha moshen te them te drejten jo se sdoja.nje dite ne shkolle klasa jone vendosem te shkojme ne ub,reth ores 11 dal nga shtepia me shoqet e mia,aty sa hyj ne pub,,, me bie ne sy nje cun shume i bukur po mendoja ku e kisha pare kete,ai s hiqet syte nga mua,me prezantohet aty kuptoj se ishte komshiu im i ri ashtu si edhe une kish pak kohe ne tir,shume sexy ishte trup perfecte,,kaluam bukur ate nate se harroj,si shkoj ora per te ikur nuk edi,por po ecja ne kembe nga rruga e shtepis sime qe mban 1 cerek ore me makine,me vjen pas me nje makine sportive sh e bukur e zeze,shuan hap dritat dicka kuptova se ishte nje i njohur,ndala ktheh koken po s dalloja ne makine kush ishte nga dritat,zbret ai dhe me fton te hyj aty me te,me thot eja aty kam rrugen te coj une,,nuk refuzova pasi edi ishte komshiu im i dashur,pranoj hyj ne makine,ruges shikonte si rrija e shtangur edhe qeshte me mua,me prekte me gjurin e tij,une s flisja fare vetem po ndihesha ne siklet,kur shikoj kish hyre ne nej tj rruge qe jo nuk ishte shtepia ime,i lutem te ikim ne shtepi se behen prinderit merak,ai me thot po sigurishte,por duhet te kaloj gjysem ore me mua te njiehmi me mire,ndal makinen ne nej vende te eret i qete,me afron duart kaq ne qafe edhe fillon puth eger sa me mer fryemn kishte buze te trasha te nxehta tani kur kujtoj me ben te vdes,me puthte eger bukur pastaj kaloj ne qafe,e me poshte ashtu une s refuzoja me me plq kjo,,nje dore e tij pershkonte trupin tim gjokset,dhe ikte poshte ndali mes kofsheve te mia afroj koken aty,me hoqi tangat dhe filloj te lepinte pidhin tim te virgjer ishte hera ime e pare qe me preku nej mashkull edhe me puthi me besoni,isha gati per vdekje te bertiturat dgj ne qihell, i lutem se sdoja te humbja virgjerine ne kete vende te frikshem edhe s kisha mosh per sex por krahte e tij te forte me shtrengonin edhe me shume fute gjuhen ne pidhin tim pastaj prekte klitorin me gjuhe edhe dy gishta depertuan ne pidhin tim ndjeja dhimbje dhe ulerisja forte ,,me zhveshi krejte dhe lepinte trupin tim gjokset e forte te rumbullaketa i merte ne goje edhe majat e tyre i kafshonte sa ndjeja dhimbje sikur fuste thikat aty,,isha poshte tije me me hapi kembet forte dhe afroj karin e tij te madh ishte 23 vj,kishte trup te bukur sportiv edhe bionde ishte,me plq si prekte majen e karit drejte idhit tim e ferkonte lehte shume ,pastaj donte te hynte aty ne mua e shtrnegoja forte i lutesha por e kote hapi edhe me forte kofshet dhe kari i tij huri pake shume pastaj me shume,,s kisha me ze aq shume bertisja ndjeja dhimbje te tmereshme,e futi e nxirte lehte me thoshte te ndjej te dua marezishte me plq idhi yt i ngushte po ndjeja si gjaku im po ridhte drejte kembeve te mia,qaja shume me qinte eger min tera deri sa u derdhe u terhoq edhe u derdhe mbi idhin tim te shkaterruar tashi,,ashtu qendrova pak min si e vdekur,pastaj me lutej te ja merja ne goje as ide nuk kisha ,po me plq si hera e pare doja ta beja edhe une,e mora karin e madh ne doren time te vogel dhe me gjuhen time e prekja lehte tek koka e tij pastaj futa ne goje reth 5 cm edhe shtrengoja me gjuhe time,aty u terhoq se gati po derdhej,renkonte nga kenaqesia,kaluam ne pozite tj,69 ai lepinte pidhin tim pasi ishte qire keq,une karin e tij te madh i mora ne goje edhe koqet e rrumbullaketa edhe lepija edhe bertisja nga kenaqesia,,arita ne orgazem se ishte sexi i pa pare edhe hera ime e pare por mrekulli me e madhe ndjeva kur me lepinte klitorin edhe 3 gishta ne pidhin tim i tundete forte sa me shkaterronte,u derdha mbi fytyrene tije.me mori ne krahe dolem jashte makines ne kembe ,ashtu si isha me ngriti vithet pake edhe filloj te ferkohej me karin e tij drejte vitheve te mia,s mundesha te ebsoja donte edhe sex anal,kisha shume frik i lutem mos e bej ,por ai kembengulte ,ulet ne gjunje filloj me lepinte pidhin edhe vithet bythet edhe ne anus,fuste gjuhen me gishtin tj fuste ne pidh thelle,afron karin dhe shtn drejte ne bythen time te virgjer kari perkulej ishte shume e ngushte nuk kishte mundesi te hynte me asgje,e lagte me peshtyme pastaj forte futi gjysem kisha dhimbje me shume se ne pidh,,oh si ndjeja bertisja ai shtrengonte gjokset edhe kafshonte ne shine,pastaj ngulitej drejte vitheeve te mia ,me qinte eger pa ndal asnej min,e hoqi karin edhe u derdh ne fytyren time ulem ne gjunje mar karin edhe filloj lepij si e cmednur edhe une u eksitova keq,hyrem ne makine me hapi kembet forter lepinte pidhin sdi sa ore tera,,po nuk ndalem ter naten s beri sex,nuk shkova ne shtepi mora mamin tel i them se nuk vij sonte jam tek shoqja ime me e mire,,isha e vdekur per gjume por shume nate e pa haruar,ai sot eshte i dashuri im edhe se shpejti do fejohemi e dua edhe me do kemi kaluar shume dite si kjo me te mire....:)
Read more
 
Histori Te Ndryshme Copyright © 2010 Templatemo | Converted into Blogger Template by BloggerTheme